Ženy v souladu

Můj příběh

Jmenuji se Kateřina Černohorská, jsem vášnivá bylinkářka, fytoterapeutka a provázím ženy na jejich cestě k sobě.

Jsem maminka tří malých dětí, dvou chlapců a jednoho děvčátka. A právě jim vděčím za to, že jsem našla své poslání, svou životní cestu.

Jako žena mnoha řemesel, v dnešní době pod pojmem multipotenciálka, mi nestačí jedna profese, ale potřebuji ke své spokojenosti variabilitu a pestrost, kterou jsem našla v propojení všeho, co dělám.

Spojníkem toho, co mě činí šťastnou a čím se živím je spiritualita, duchovní svět, soulad s přírodou a hluboké porozumění ženské duši, ženskému světu.

Cesta k místu, kde jsem nyní byla dlouhá a trnitá a jak to bývá, protkána mnoha odbočkami, zkratkami a slepými uličkami.

Od malička mě fascinoval svět přírody, krystaly, bylinky, květiny, les. Dokázala jsem se hodiny a hodiny potulovat po zahradě, okolí chalupy a později i po lese. Cítila jsem Ducha lesa, bytost přírody, povídala si sama se sebou a to mi ke štěstí stačilo. Roky plynuly a tento svět se mi na nějakou dobu vzdálil a cítila jsem, že ani napojení už nebylo tak silné.

 

Po pár letech, když se narodil první syn, se spojení začínalo znovu obnovovat, a to ve chvíli, kdy jsem se utápěla v poporodních depresích a nevěděla, jak to udělat, abych si mateřství užívala tak, jak se to přeci všude píše. Osud mě strkal na cestu seberozvoje, ale já nerozuměla.

Přišlo ještě pár životních kopanců a kotrmelců, až přišel osudový porod třetího dítěte, syna.

To byl okamžik, kdy mě život vzal, šestkrát protočil doleva, třikrát doprava, pak mě sežvýkal a vyplivl jak kus hadru…a ještě na mě šlápnul… Tenkrát jsem si sáhla na dno a cítila, že potřebuji pomoct. A taky jsem cítila, že to nebude tradiční způsob, že to chci jinak.

 

Tím se otevřela má duchovní cesta a já se začala naplno věnovat seberozvoji. Velmi záhy jsem prošla kurzem a certifikací terapeutické metody SCPR s kyvadlem, což byla láska na první pohled. Od té doby jsem prošla mnoha vzdělávacími kurzy a semináři od bylinkaření, fytoterapie, kurzy pro průvodkyně žen, základy aromaterapie a mnoha dalšími, ze kterých čerpám i v každodenním životě.

Má cesta mě neskutečně baví, naplňuje a s otevřenou náručí přijímám, co mi život nabízí

Vyplň svůj e-mail a jméno

.