Ženy v souladu

Terapie a seberozvoj

Co je SCPR?

SCPR – Soul communication and psychospiritual restoration (Komunikace s duší a psychospirituální nápravaje) způsob, jak komunikovat s Duší, s Vyšším Já a se Zdrojem a pomocí této komunikace napravit, odblokovat a harmonizovat různé oblasti života.

Mojí prací, jako terapeutky je napojit se na Vaši Duši a Vyšší Já a pomocí kyvadla a tabulek zjišťovat od Zdroje (Boha/Ducha…) a následně čistit důvody, bloky a traumata, která Vám způsobují problémy, jež řešíte v současnosti. Kořeny příčin mohou sahat hluboko do minulosti, ať už v rámci rodu nebo do minulých životů a dokáží nás ovlivnit v běžném životě ve formě strachů, úzkostí, zdravotních problémů, vztahů nebo finančních problémů a dalších.

Způsob napojení použitý v této metodě zabezpečuje přímé napojení jen na Vás a na to, co je Vaše. Nekomunikuji s ničím cizím a veškeré odpovědi se “filtrují” přes Vaše Vyšší Já a následné žádosti o pročištění jsou směřovány do Zdroje, tedy nejvyššího Bytí.

Vzhledem k tomu, že tato práce probíhá v čistém napojení na Zdroj, není možné, abych negativně ovlivňovala klienta nebo kohokoliv jiného, jakákoliv negativní motivace moje nebo klienta by přerušila spojení a znemožnila tak možnost pokračovat

POMOCÍ SCPR MŮŽEME SPOLEČNĚ ŘEŠIT:

• Odblokování Duše od různých bloků, traumat a přesvědčení.
• Rozpouštění slibů a přísah.
• Harmonizace a odblokování čaker.
• Čištění vztahů, prostorů, situací a věcí.
• Zjištění stavů minerálů a vitamínů v těle.
• Kompletní očištění od všech negativních energií.
• Ukončení nevhodných napojení na lidi.
• Doplnění energie.
• Získání čistých odpovědí od Zdroje.
• Zjišťování a pročišťování minulých životů.
• Harmonizace vody a potravin.
• Vibrační odstraňování škodlivých elementů.
• Zbavování závislostí.
• Řešení různých životních témat a problémů.
• Odvádění zemřelých, přivtělených duší alias ,,přisedlíků,, z těla.
• Odvádění zemřelých duší alias ,,usedlíků,, z prostoru či nemovitosti.
• Odstraňování psychosomatických problémů.
• Vysílání žádostí na splnění různých čistých přání.
• Odstranění budoucích negativních zbytečných situací.
• Odpojení od různých astrálních entit a upírů.
• Zjišťování vhodnosti stravy, akcí, lidí a dalších věcí v životě.
• Duchovní a mentální vývoj v rámci naší životní cesty.

A další oblasti, omezené pouze námi samotnými, jelikož touto metodou se dá řešit prakticky cokoliv Vás napadne.

Terapie nemá věkové omezení a lze tak pomoci malým dětem, dospělým, seniorům, lidem s autismem nebo jinou poruchou, dokonce i miminkům ještě v bříšku matky.
Terapii lze použít i pro domácí mazlíčky, pokud řešíte například úzkosti, změny chování zvířátka apod.

Ceník

SOS terapie……………………………………………..

Základní očista aktuálních negativních energií

Očista prostoru, kde klient žije

(varianta možná až po první terapii)

Klasická terapie…………………………………….

Terapie SCPR, Očista prostoru, kde klient žije

Konzultace v délce 60 min

VIP péče……………………………………………………

Terapie SCPR, Očista prostoru, kde klient žije

Konzultace v délce 90 min

Zápis z terapie do e-mailu

750,-CZK


2000,-CZK

2500,-CZK

PŘÍPRAVA PŘED TERAPIÍ

Před terapií není potřeba žádná Vaše speciální příprava, pouze je nutné vyhnout se požití alkoholu a návykových látek 1 den před terapií.

Jak terapie probíhá

Před každou terapií probíhá krátká konzultace formou, jaká je klientovi příjemná, a to buď psaným textem přes messenger, telefonním hovorem nebo videohovorem přes Skype nebo Zoom.

Úvodní konzultace trvá cca 15 minut a klient na ní popíše svůj problém, se kterým přichází a co chce řešit. Poté se domluvíme na konkrétním termínu terapie.

Terapie provádím, přes Zoom nebo Skype, přes telefon, messenger nebo ve spánku.

Účinnost všech těchto variant je stejná. Záleží na Vás, co Vám více vyhovuje.

 

V průběhu terapie prosím nesledujte televizi, telefon nebo jiné komunikační prostředky. Nejlepší volbou je zůstat v průběhu terapie o samotě nebo aspoň neměnit osazenstvo lidí, ve kterém po tu dobu jste. Na začátku terapie očišťuji prostor, ve kterém se Já i klient nacházíme a všechny bytosti v něm a každý kontakt s okolním světem ten prostor i samotného klienta znovu a znovu zanáší okolními energiemi a terapie se tak zbytečně protahuje o další základní očištění. V tomto ohledu je výhodná terapie ve spánku, kdy nic z toho není třeba hlídat a vy jen tak v klidu spíte.

Dále je důležité nemít v sobě alkohol či jinou návykovou látku. V tom případě je napojení blokováno a nelze pracovat.

Během terapie probíhá tzv. “čištění” bloků a traumat a pro Vaši Duši je to silná zátěž. Zbavuje se starých přesvědčení, slibů a přísah, která si nese třeba i po několik inkarnací, nebo programů z dětství, traumat a bolestí.

Proto se velmi často stává, že klient je po dokončení velmi unavený, má divoké sny, přechodně (v rámci dnů) se jeho problém může zhoršit, může se dostavit náladovost, motání a bolesti hlavy a zvýšená potřeba odpočinku. Tyto symptomy se po cca dvou dnech utlumí až zcela vymizí.

V případě, že terapie probíhá bez přímé komunikace s klientem (tedy ve spánku), následující den probíhá znovu konzultace a podrobně vysvětluji vše, co se při terapii čistilo a proč. Klientovi často chodí ještě vhledy a vzpomínky, které mu povídání evokuje a může se dojít k silnému uvědomění ohledně současné situace.

ČIŠTĚNÍ PO TERAPII

V prvních dvou dnech probíhá čištění přes Vaší energii a je proto důležité, aby byl klient v tomto období v klidu a pohodě, nenamáhal se ani fyzicky ani duševně, neřešil konfliktní situace, abyste minimalizovat negativní vlivy, které na Vás působí. Není vhodné se dívat na horory, lekat se. Neměl by být konzumován alkohol ani používat jiné omamné látky. Případně nevadí 1-2 piva denně, sklenka vína. V opačném případě se doba čištění může prodloužit, při zásadním porušení může dojít k vyrušení celého efektu terapie.

Vše, co je při terapii odblokováno a čištěno dobíhá ještě několik týdnů a následuje období pasivního čištění, které pro Vás již není energeticky náročné. Probíhá ukotvování změn ve Vašem fyzickém těle. Tato fáze trvá přibližně 3-4 týdny.

Po skončení doby čištění je možno dělat další terapii.

Kontaktní formulář pro
Terapie SCRP

Vyplň svůj e-mail a jméno

.