Ženy v souladu

Ženské kruhy

CO JE TO ŽENSKÝ KRUH A JAK PROBÍHÁ?

Ženský kruh je bezpečný prostor, ve kterém můžeš být sama sebou a se sebou. Je založen na vzájemném respektu, úctě, schopnosti být otevřené, naslouchat srdcem a mluvit ze srdce. Každý kruh má své, kterému se věnujeme.

 

Každá průvodkyně dává do kruhu kousek sebe a vede ho trošku jinak, jedinečně.

Já ráda zařazuji:

 

  • sdílení se ženami, co se nám právě děje, i k danému tématu

  • prožitkové techniky – vizualizace, meditace, práce s tělem, s dechem, zpěv

  • společné tvoření

  • drobné rituály

Cílem kruhu je uvolnit se, odpočinout a na chvíli odložit starosti běžného dne, opečovat sama sebe a užít si pozornost, jež věnuje každá žena sobě i ostatním.

Dnešní uspěchaná doba je pro ženy náročná a často se stává, že si na sebe neděláme tolik času, kolik bychom samy pro sebe potřebovaly. Ženské kruhy jsou místem, kde se můžeme na chvilku zastavit a prostě jen BÝT.

Každý kruh začíná uvolněním, dechovými cvičeními a společným naladěním na dané téma. Následují prožitkové techniky, rituály, tvoření, vzájemné sdílení. Samozřejmě jsou k dispozici nápoje a drobné občerstvení, které je v ceně každého kruhu zahrnuto. Na závěr se společně uvolníme ve vizualizaci a v předem domluvený čas kruh končí.

CO SI MÁM VZÍT S SEBOU?

Pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte příjemně a žensky. Je důležité cítit se dobře, neberte si nic, co by tlačilo, škrtilo nebo jinak překáželo.

Polštářek nebo podložku na sezení, ať Vás nic netlačí. Polštářky jsou v procesu šití, časem budou k dispozici na místě.

KDE A JAK ČASTO SE KRUHY KONAJÍ?

Kruhy probíhají jednou za dva týdny ve čtvrtek od 17 do 20 hodin, a to v Plzni (Bolevecká náves 17). Přijďte prosím alespoň 10 minut před začátkem kruhu.

Cena kruhu je 300,-CZK a preferuji uhrazení předem na účet. Po domluvě je možnost platit na místě. V ceně kruhu je zahrnuto občerstvení (studené i teplé nápoje, oříšky, ovoce, sušenky a jiné drobné jídlo).

V případě dalších otázek se na mě neváhejte obrátit na e-mail katerina@zenyvsouladu.cz , telefon 605735324 nebo messenger na FB.

Termín nejbližšího ženského kruhu:

 

14.9.2023  Od 18:00 do 20:00

Tento kruh je kratší a cena za účast je 200,-CZK

Kontaktní formulář pro
Ženské kruhy

Vyplň svůj e-mail a jméno

.